Biz Kimiz ?

Neler yapıyoruz ?

Neler yapıyoruz ?

Biz Kimiz ?

Nisan Ağca, 2016, 2017 ve 2019 yıllarında Türkiye Barista Şampiyonu olarak, Türkiye’nin en iyi baristası seçilmiştir. 2019’da Boston, Birleşik Devletler’deki Dünya Barista Şampiyonası’nda 17. olarak Türkiye adına alınmış en iyi dereceyi elde etmiştir. Ayrıca 2017 yılında ulusal kahve demleme yarışmasında 2. olmuştur.

İstanbul Teknik Üniversitesinden bilgisayar mühendisi olarak mezun olduktan sonra, 4.5 yıl yazılım mühendisi olarak çalışmıştır. Sonrasında hayallerini takip ederek, tutkusunu ve hobisini işe çevirmiş ve kahve sektöründeki firmasını kurmuştur.

Sadece danışmanlık, eğitim ve nitelikli kahve servisi, kahve ikramı, kahve catering yapmaktadır. Kahve endüstrisini ve çalışanların bilgilerini yükseltmek, temel amacımızdır.

Danışmanlık

Kahve sektöründeki tüm işleriniz için danışmanlık öneriyoruz. Eğer bir kafe açmak istiyorsanız, ya da var olan kafenizi bir adım öteye taşımak istiyorsanız, sizin için bir çözümümüz var.

Eğitim

SCA sertifikalı eğitimler yapıyoruz. Bir profesyonel olmak istiyorsanız ya da sadece bir home barista iseniz, sizler için her seviyede eğitimlerimiz mevcut. Ayrıca özel eğitimler ve kurumsal kahve atölyelerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Kahve Servisi

Bu bizim en gururla yaptığımız şey! Üst düzey bir nitelikli kahve servisi ve ikramı sunuyoruz. En iyi ekipman ve ödüllü baristalarla, etkinlik ve fuarlarınızda misafirlerinize nitelikli kahve, çay ve diğer içecekleri sunuyoruz. Farkı fark edin!

Marka Temsilciliği

Son 3yıldır, tüm dünyadan değişik firmaların marka temsilciğini yapıyoruz. Bu, iki taraf için de gerçekten özel ve bulunmaz bir fırsat oluyor. Markanızın bir şampiyon tarafından temsil edilmesini ve ürünlerinizin önerilmesini istemez misiniz ?

Koçluk

Herşeyden önce Nisan, bir barista! Son 5 yıldır da yarışıyor. Şimdi, Nisan için endüstriye kazandıklarını geri verme zamanı. Eğer yarışmayı düşünüyor ve bir mentöre ihtiyacınız varsa, lütfen bie ulaşın.

Kalite Kontrol

Endüstrideki en büyük problem! Malesef ürünlerimiz tutarlı değil! Daha tutarlı ürünler verebilmeniz için, size yardımcı olabilirim! Sisteminize bir kalite kontrol mekanizması eklemek, sizi bir kaç adım öne taşıyacaktır.

Sadece EN İYİ yaptığımız işi yapıyoruz!
Güven ve Çalışkanlığımızla

Çalıştığımız bazı firmalar